woensdag 13 augustus 2025

Ilse van den Heuvel & Marieke van Ginneken in Tiliander Oisterwijk


Opvoeden, hoe dan…!? (try-out)

Donderdag 28 augustus om 20:00 uur gaan Ilse van den Heuvel & Marieke van Ginneken in hun voorstelling dieper in op het opvoeden. Heb jij ooit met de handen in het haar gezeten omdat je kind niet naar je luistert? Vraag jij je af hoe je rustig kunt blijven als je tiener ontploft? Dan is deze avond iets voor jou!

Ilse van den Heuvel & Marieke van Ginneken (Bron: Tiliander)

In deze humoristische en inspirerende theatershow nemen Marieke van Ginneken en Ilse van den Heuvel – bekend van de populaire Geweldloze Podcast – je mee in de wereld van Verbindend Gezag en Geweldloos Verzet. Dat doen ze niet met droge theorie, maar met herkenbare situaties, rake inzichten en een flinke dosis zelfspot.

Je krijgt ongevraagd advies, leert waarom straffen en belonen vaak niet werkt en ontdekt hoe je als opvoeder stevig in je schoenen kunt blijven staan, zonder de verbinding te verliezen. Verwacht een avond vol eyeopeners, praktische tips en vooral: herkenning.

Of je nu ouder, verzorger of leerkracht bent: je verlaat het theater met nieuwe energie én een frisse blik op opvoeden.

Bestel hier je ticket! 





Deel dit bericht:

Gerelateerd - Meer >>