Care Inn

Doneren of aanvragen energiecompensatie Gemeente Oisterwijk


Kun jij het bedrag missen en denk je er over om het te doneren? Je zou dan bijvoorbeeld kunnen kiezen voor een lokale organisatie die zich inzet voor inwoners uit onze gemeente.

Help elkaar waar mogelijk.

Inwoners in onze gemeente die er minder ruim bij zitten kunnen uw steun goed gebruiken en er zijn lokaal een aantal organisaties die ervoor zorgen dat het geld terecht komt bij degene die het hard nodig hebben. Denk bijvoorbeeld aan de Tilburgse Voedselbank (waar ook Oisterwijk onder valt), Sociaal Huis of Stichting Leergeld. Op de websites www.wegwijsinoisterwijk.nl en www.haarenEEN.nl vind je nog meer mooie initiatieven.

Aanvragen energietoeslag

Heb je een laag inkomen en nog geen energietoeslag aangevraagd? Dat kan nog tot en met 31 december. De toeslag is een eenmalig bedrag van €1300,- per huishouden. Je vraagt de toeslag aan via www.oisterwijk.nl/energietoeslag.

Loket Wegwijs

Heb je vragen of zorgen over geld? Wil je daarover met iemand praten? Neem dan gerust contact op met Loket Wegwijs via (013) 30 30 440 of loketwegwijs@oisterwijk.nl.