bosch car service

Kom kijken bij het Internationaal Jeugdtoernooi Trinitas Oisterwijk


De maand juni is toernooienmaand bij Trinitas Oisterwijk.

In maar liefst twee weekenden met vier toernooidagen worden 16 toernooien georganiseerd waarin in totaal 136 teams uit 10 verschillende landen deelnemen. Afgelopen zondag werd het laatste team ‘gecontracteerd’ waardoor alle plaatsen nu gevuld zijn. ‘We hebben er met z’n allen enorm veel zin in om van de toernooien een doorslaand succes te maken,’ aldus Manon Rozen namens de organisatie.

Programma

Voor wie 11 en 12 juni wil komen kijken, is dit programma handig:

09.15 uur openingsceremonie
10.00 uur aanvang wedstrijden
12.15 uur pauze
13.00 uur hervatting wedstrijden
15.30 uur einde wedstrijden
15.45 uur prijsuitreiking

Deelnemende teams

Nederland (69x)
001. Trinitas Oisterwijk U7-1
002. Trinitas Oisterwijk U7-2
003. Trinitas Oisterwijk U7-3
004. Trinitas Oisterwijk U7-4
005. Trinitas Oisterwijk U8-1
006. Trinitas Oisterwijk U8-2
007. Trinitas Oisterwijk U9-1
008. Trinitas Oisterwijk U9-2
009. Trinitas Oisterwijk U10-1
010. Trinitas Oisterwijk U10-2
011. Trinitas Oisterwijk U11-1
012. Trinitas Oisterwijk U11-1 (meisjes)
013. Trinitas Oisterwijk U11-2
014. Trinitas Oisterwijk U11-2 (meisjes)
015. Trinitas Oisterwijk U12-1
016. Trinitas Oisterwijk U12-2
017. Trinitas Oisterwijk U13
018. Trinitas Oisterwijk U13 (meisjes)
019. Trinitas Oisterwijk U14
020. Trinitas Oisterwijk U15
021. Trinitas Oisterwijk U15 (meisjes)
022. Trinitas Oisterwijk U16
023. Trinitas Oisterwijk U17
024. Trinitas Oisterwijk U17 (meisjes)
025. Trinitas Oisterwijk U19-1
026. Trinitas Oisterwijk U19-2
027. Jong Brabant U7
028. Jong Brabant U8
029. Voetbaloa U8
030. Berghem Sport U8
031. Jong Brabant U9
032. JSV U9
033. JSV U10
034. UNA U10
035. FCV-Venlo U10 (meisjes)
036. Jong Brabant U11
037. vv Desk U11
038. D.V.V.C. U11
039. EFA Utrecht U11
040. Emplina U11 (meisjes)
041. Zwaluw VFC U11 (meisjes)
042. vv Siol U11 (meisjes)
043. FC Tilburg U11 (meisjes)
044. Emplina U12
045. DHSC U12
046. FCV-Venlo U12 (meisjes)
047. vv Dongen U12 (meisjes)
048. VDZ U12 (meisjes)
049. FC Tilburg U12 (meisjes)
050. vv Naaldwijk U12 (meisjes)
051. V.V. De Meern U12 (meisjes)
052. Emplina U13 (meisjes)
053. EBOH U13 (meisjes)
054. FC Abcoude U13 (meisjes)
055. RWB U13
056. DIO’30 U13
057. Olympia’60 U14
058. FCV-Venlo U15
059. VV Gilze U15
060. SV Orion U15 (meisjes)
061. Emplina U15 (meisjes)
062. VV SEH U15 (meisjes)
063. ASC Waterwijk U17
064. vv TSC U17
065. ASC Waterwijk U17 (meisjes)
066. Kolping Boys U17 (meisjes)
067. vv Zwaluwen U17 (meisjes)
068. BVV Barendrecht U17 (meisjes)
069. Sarto U19

Frankrijk (10x)
070. Cheminots Avion U8-1
071. Cheminots Avion U8-2
072. US Houplin-Ancoisne U9
073. Union Football Lambersart U11
074. Sénart-Moissy U11
075. US Houplin-Ancoisne U12
076. K.S.V. 12 U12 (meisjes)
077. Verlinghem Foot U13
078. FSM U15
079. FAN96 U17

Duitsland (22x)
080. SV Preussen Eiberg U7
081. Lohausener SV U7-1
082. Lohausener SV U7-2
083. SV West Köln U6
084. Westfalia Huckarde U8
085. Blau Weiß Huckarde U8
086. Lohausener SV U9-1
087. Lohausener SV U9-3
088. Lohausener SV U10-1
089. Lohausener SV U10-2
090. TS Struck Remscheid U11
091. FC Wegberg Beeck U11
092. Lohausener SV U12
093. TS Struck Remscheid U12
094. SF Walsum 09 U13
095. Sus Concordia Flaesheim U13 (meisjes)
096. Eintracht Erle U14
097. FC Schwadorf U15
098. ASC Leone U15 (meisjes)
099. SVG Neuss Weissenberg U17 (meisjes)
100. SV Duissern 1923 e.V. U19
101. FV 06 Sprendlingen U19

Engeland (5x)
102. Vauxhall Motors FC Astras U7
103. Jarrow FC Dynamos U10
104. Cray Wanderers Lions U10
105. Cray Wanderers Lions U10 (playing at U11)
106. Basford United FC U14

Wales (1x)
107. Broughton Super Saints JFC U14

Ierland (8x)
108. Tallaght Town AFC U9
109. Tallaght Town AFC U10
110. Tallaght Town AFC U11 (meisjes)
111. Tallaght Town AFC U12-1
112. Tallaght Town AFC U12-2
113. Tallaght Town AFC U12 (meisjes)
114. Stepaside FC U13 (meisjes)
115. Liffeybank FC U13 (meisjes)

België (13x)
116. KSV Oud-Turnhout U7-1
117. KSV Oud-Turnhout U7-2
118. Robur Moerzeke U8
119. KFC Lentezon Beerse U8
120. Kon. Noorse SV U9
121. KSV Oud-Turnhout U9
122. Koninklijke Vlug Vooruit U10
123. KV Bonheiden U11
124. KSV Oud-Turnhout U11
125. K Wijnegem VC U12
126. KSV Oud-Turnhout U12
127. KSV Oud-Turnhout U13
128. KSV Oud-Turnhout U14

Schotland (4x)
129. St Cadocs City U9
130. St Cadocs United U9
131. St Cadocs U10A
132. St Cadocs U10B

Denemarken (1x)
133. Sengeløse U8

Kosovo (3x)
134. KF Ardhmëria U15
135. KF Ardhmëria U17
136. KF Ardhmëria U19