1 maart om 13:00 uur organiseert Jan Daem samen met Anneke van Spaandonk een gratis workshop ‘Rouwen, hoe doe je dat eigenlijk?’ in het Andante Café, Karel Boddenweg 5 in Tilburg.
Al vele jaren organiseert Crematorium Tilburg themabijeenkomsten i.s.m. deskundigen over verlies en rouw voor nabestaanden. Met deze bijeenkomsten wil het crematorium een positieve bijdrage leveren om de dood – waar niemand vrij van is – bespreekbaar te houden en dit thema uit de taboesfeer te halen. Rouwdeskundigen Jan Daem en Anneke van Spaandonk organiseren een boeiende middag over jouw unieke rouwtraject. Iedereen rouwt op zijn of haar eigen manier. Maar wat als de voorbeelden die je vanuit je gezin of omgeving hebt meegekregen voor jou niet werken? Hoe vind je dan je eigen weg? Tegen welke obstakels loop je aan om ‘Rouwen is een werkwoord’ te verweven in de definitieve afwezigheid van jouw geliefde?
Deze middag gaan we hierover met elkaar in een dialooggesprek. Het delen van ervaringen kan steunend en helend zijn… Enkele ademhalingsoefeningen geven inzicht ter ondersteuning van de noodzakelijke innerlijke veerkracht. Jan Daem is contextueel rouwbegeleider en bezieler van Metgezel in Zingeving in Oisterwijk. Hij organiseert al vele jaren lotgenotengroepen voor rouwenden vanuit de inzichten opgedaan als leerling van Prof. Manu Keirse. Anneke van Spaandonk is counselor, verliesbegeleidster, ademcoach en masseuse. Ze heeft ruim 8 jaar haar eigen praktijk Counseling Innerlijke Kompas waar ze mensen begeleidt met psychosociaal problematiek en verlies, zowel psychisch als lichaamswerk. Ook begeleidt ze rouwgroepen en organiseert ze ademworkshops.
Toegang gratis, wel is aanmelden gewenst. Stuur daarvoor een mail naar info@crematoriumtilburg.nl of bel 013 4686204.









