In het weekend van 10 en 11 januari hield Fotogroep Fomo haar jaarlijkse Foto-Expositie in het sfeervolle Cultuurcentrum Tiliander in Oisterwijk. Ondanks het winterse weer, waardoor de opening van de expositie op vrijdagavond 9 januari werd geannuleerd, was de expositie zeer succesvol!
Grote diversiteit
Er was op de expositie een grote diversiteit aan beelden te zien, zowel in kleur als in zwart-wit, waaronder portretten, landschappen, abstracte beelden en drone-foto’s. Het publiek toonde zich zeer enthousiast over de hoge kwaliteit van de ruim 90 getoonde foto’s, waarvan diverse bij fotowedstrijden in de prijzen zijn gevallen.
Druk bezocht

De Expositie trok met 600 bezoekers veel publiek. Dit jaar was gekozen voor een andere opstelling van de expositie. Deze viel bij het publiek goed in de smaak.In een aparte zaal kon men kijken en luisteren naar 5 AudioVisuals (‘bewegende’ foto’s met muziek). Bij de AudioVisuals is de serie ‘Winter’ van Wim Hoogveld het hoogst gewaardeerd door het publiek!
Publiekswinnaar
De foto ‘Ochtendrust’ van Mischa Vennix-Fok kreeg van het publiek de meeste stemmen en is dus de publiekswinnaar van de Fomo Foto-Expositie 2026! Onder de bezoekers die op deze foto hebben gestemd wordt een prijs verloot. Dat geldt ook voor de winnaar van de Fomo-Fotospeurtocht die voor kinderen was uitgezet!
U kan de expositie hier nog online bekijken









