maandag 8 december 2025

1000 euro voor Sociaal Huis Oisterwijk


Medewerkers van drie aanbieders van verzekeringen ondersteunden afgelopen zaterdag en zondag de Warandeloop en betrokken daarbij drie goede doelen in de regio met wie ze een persoonlijke band hebben, waaronder Stichting Sociaal Huis Oisterwijk.

Storms, ZUIVER en Aarts & Van der Wouw delen ieder duizend euro uit.

Deze zet zich in voor de (lokale) samenleving; ‘sociale verbinding’ is het sleutelwoord.
Eric Blank – een van de deelnemers: ‘Eric en Karin Rentmeester zijn echte toppers die erg veel over hebben voor onze medemens en heel hun leven in het teken stellen om de minder bedeelde te helpen met kleding en andere spullen die ze krijgen van inwoners van Oisterwijk en omgeving. Laatst een gescheiden vrouw met twee kinderen geholpen aan ieder twee winterjassen want daar hadden ze geen geld voor. Binnen een dag hadden ze via donateurs 4 keurig tweedehands jassen ontvangen, iedereen blij en warm de winter door!’

Tijdens de Warandeloop werd er door iedere kantooreigenaar een cheque ter waarde van € 1.000 uitgereikt aan een van deze goede doelen, om hen te helpen met hun missie om de bewoners uit de regio te steunen.





Deel dit bericht:

Gerelateerd - Meer >>