woensdag 19 november 2025

Trinitas wint in Brabantcup


Trinitas heeft in de derde poulewedstrijd van de VoetbalBrabant Cup een klinkende overwinning geboekt. Op bezoek bij WSC, uitkomend in de zaterdag tweede klasse, zegevierde de ploeg van trainer Edwin van Wel met maar liefst 2-6.

Flitsende start met jeugdige talenten
Van Wel gaf het vertrouwen aan de 17-jarige debutanten Cayden van Zuidam en Mats Rovers, en dat betaalde zich direct uit. Al vroeg in de wedstrijd zette Victor Kense zijn medespeler Van Zuidam vrij voor het doel, waarna de jongeling overtuigend zijn eerste treffer in het eerste elftal liet noteren.

WSC probeerde vervolgens via verzorgd spel gevaar te stichten, maar stuitte telkens op het solide verdedigingsblok van verdedigigsleider Job van Riel. Zodra Trinitas de ruimte kreeg om te counteren, was het dodelijk effectief. Binnen een half uur liep de score op tot 0-4: eerst verraste Owen Habraken met een hoekschop die rechtstreeks in het doel belandde, daarna rondde Kense een snelle uitbraak koelbloedig af, en kort daarop bekroonde Jayden van Assouw een fraaie aanval met de vierde treffer.

WSC spartelt tegen
Kort voor rust wist WSC iets terug te doen. Een afgevallen bal viel precies voor de voeten van een Waalwijkse aanvaller, die de 1-4 binnenschoot.

Trinitas houdt controle na rust
Na de pauze bleef het spelbeeld ongewijzigd. WSC probeerde wel verzorgd te combineren, maar ontbeerde de creativiteit in de zestien. Trinitas daarentegen bleef scherp en breidde de voorsprong verder uit. Habraken speelde de verdediging zoek en bood Van Zuidam zijn tweede doelpunt van de avond aan: 1-5.

WSC kwam nog eenmaal tot scoren via een vrije kopbal uit een hoekschop, maar het slotakkoord was voor Trinitas. Martijn van Elderen werd met een schitterende steekpass van Ruben Martin vrij voor de keeper gezet en rondde beheerst af: 2-6.

Nieuwe debutant en sterke uitgangspositie
In de tweede helft mocht JO19-speler Yazan Alfares zijn eerste minuten maken in het vlaggenschip van Trinitas, alweer de zoveelste debutant dit seizoen.

Met deze overtuigende zege doet Trinitas uitstekende zaken in de poulefase. De ploeg heeft een grote kans zich rechtstreeks te plaatsen voor de laatste zestien van de VoetbalBrabant Cup, zonder tussenronde. Begin januari wacht op Sportpark D’n Donk de laatste poulewedstrijd tegen tweedeklasser VOAB.





Deel dit bericht:

Gerelateerd - Meer >>