Bij Trinitas vormt Oisterwijk Futures een belangrijke pijler binnen de club. Met dit programma, bedoeld voor alle kinderen in de O8 tot en met de O11, willen zij ieder kind gelijke kansen geven om een betere voetballer te worden. “Om dat te realiseren zijn we trots op de inzet van onze selectieteams JO15-1, JO17-1, JO17-2, JO19-1 en ons 1e en 2e elftal. Met maar liefst veertien spelers helpen zij iedere maandag bij de circuittrainingen.”

Milan van Ingen (O17-2 speler):“Het was superleuk om te doen. We stonden met z’n tweeën bij een team, samen met de vaste trainer. Het is gaaf om tips te geven die ook echt worden uitgevoerd.” Mats Rovers (aanvoerder JO19-1) stond samen met Joop, trainer van de O8, op het veld. Joop genoot zichtbaar: “Ik vind het heel leuk dat de oudere jeugd helpt bij de jongste jeugd. En wat het extra leuk maakt: Cayden (JO19-1) en River (JO17-1) die meehielpen, zijn mijn kleinzonen!” De energie op het veld was aanstekelijk. Oudere spelers die hun kennis deelden, jonge spelers die vol bewondering luisterden en trainers die alles soepel begeleiden. Precies waar Oisterwijk Futures voor staat: leren van elkaar en samen beter worden.
Iedere maandag tussen 18.00 en 19.30 uur vinden de Oisterwijk Futures-trainingen plaats. Kom gerust eens kijken hoe de jongste jeugd, hun trainers en de selectiespelers samen werken aan ontwikkeling en plezier.









