Dit jaar bestaat muziekvereniging Sint Gregorius 150 jaar! Een leeftijd om trots op te zijn. En om maar even mee te beginnen: een felicitatie waard!

Graag wil de muziekvereniging het feest ter ere van dit mooie jubileum vieren, samen met de inwoners van Haaren en hun muziekvrienden. Op 8 november om 20.00 uur vindt er daarom een groots muzikaal spektakel plaats in sporthal De Sprankel: ‘Sint Gregorius meets Pater Moeskroen.ʼ Een avond vol feestelijke muziek door het Harmonieorkest van Sint Gregorius samen met lokale zangers en als klap op de vuurpijl een optreden met de Nederlandse band Pater Moeskroen. De combinatie van het orkest met de aanstekelijke folk en knallende feestnummers van Pater Moeskroen staat garant voor een speciale samenwerking en spectaculaire avond!
Pater Moeskroen
De heren stonden aan de wieg van krakers als ‘Joost’, ‘Laat Maar Waaien’, Dansen’ en ‘Hela Hola’. En wie herinnert zich niet ‘Roodkapje’?! Aanstekelijke folk, knallende feestnummers en meeslepende ballades; Pater Moeskroen brengt het met een karrenvracht aan instrumenten wat het herkenbare Moeskroen-geluid maakt! Live is de band een ware feestsensatie, vol herkenning voor jong en oud. Behalve dat Pater Moeskroen een graag geziene gast is op festivals, in clubs en zalen, gaat de groep jaarlijks de theaters in en is daarin evenzo succesvol.
Kaarten zijn voor €17,50,- (excl. servicekosten) verkrijgbaar via www.sintgregorius.nl