woensdag 18 juni 2025

Publiek en songwriters genieten in boerentuin


Het publiek en ook beide muzikanten Lieke en Joris hebben afgelopen zondag genoten van het weer, en zeker ook het gezelschap en de muziek.

Publiek geniet van de liederen van TeSerieus (Bron: Visit Oirschot)
‘We werden welkom ontvangen, het weer was perfect en het publiek dankbaar voor de muzikale afwisseling in hun route langs de diverse mooie tuinen,’ aldus het duo dat onder de naam TeSerieus deze middag hun liederen ten gehore bracht in de tuin van Hanneke en Rien aan de Polsdonken 2 in Oirschot, gelegen in het buitengebied tussen Oirschot, Moergestel, Haaren en Oisterwijk. Tijdens ‘Achterom in Oirschot’ bezochten liefhebbers van muziek en cultuur diverse tuinen van particulieren.

Het authentiek ingerichte boerenerf van de B&B vormde een mooi passende sfeer bij de muziek. Lieke en Joris speelden er gitaar en zongen. Dit zorgde een intieme sfeer met aandacht voor de bijzondere teksten en samenzang. Menig bezoeker sprak na afloop dank uit voor het genieten van zowel de muziek als de gastvrijheid.






Deel dit bericht:

Gerelateerd - Meer >>