Oisterwijk in Dialoog met het Dialoogcafé


Iedere twee maanden zal er een dialoogcafé georganiseerd worden in Tiliander.

In 2026 start het Dialoogcafé.

Na 3 succesvolle edities van een dialoogcafé in Oisterwijk, staat er de komende maanden iedere maand een gepland. De interesse is groot, vandaar dat we al meteen onze ambitie om van een keer in de twee maanden naar iedere maand zijn overgestapt.

Je bent van harte uitgenodigd om deel te nemen. Deelname is GRATIS en ervaring is niet nodig. Geef jezelf de tijd cadeau om deel te nemen. Iedereen kan meedoen, jong en oud. Je hoeft geen ervaring te hebben, ‘schuif’ maar lekker aan! Oisterwijk in Dialoog wordt mede mogelijk gemaakt door de Gemeente Oisterwijk.

Maandagochtend 18 mei

Inloop: 10.15 uur

Dialoog: 10.30-12.30 uur

Locatie: Tiliander in Oisterwijk

Thema: Wat verbind ons

Dialoogbegeleider: Yvette van Kempen

Max. 8 deelnemers

Aanmelden noodzakelijk: info@oisterwijkindialoog.nl of bel/Whatsapp met Yvette (06-43436426)

 

Wat is een dialoog?

Een dialoog is een goed gesprek met anderen in een groep. Het is een leuke manier om nieuwe mensen te leren kennen en om nieuwe inzichten en ideeën op te doen. In deze drukke tijden lijken we wat minder écht te luisteren naar elkaar, de dialoog laat ons weer eens ervaren hoe dat dat is… Bij een dialoog spreken we het volgende met elkaar af: we benaderen elkaar vriendelijk en met respect, we geven elkaar praatruimte, stiltes mogen vallen, je stelt je open en stelt open vragen. Belangrijk is dat we zonder oordeel of het geven (van goedbedoelde) adviezen de dialoog voeren. En we vragen je vanuit jezelf te praten (=ik i.p.v. men).




Deel dit bericht:

Gerelateerd - Meer >>