maandag 1 september 2025

Maand van de Geschiedenis speciaal voor peuters


Voorlezen voor peuters

Lezen en verhalen vertellen zijn al eeuwenlang manieren waarop mensen kennis, waarden en beleving doorgeven. In de Maand van de Geschiedenis sluit Bibliotheek Oisterwijk hierop aan door samen met de allerkleinsten verhalen te beleven. Waar vroeger verhalen rond het haardvuur of op het dorpsplein werden verteld, doen zij dat nu tussen het groen van Tuin de Es – midden in de natuur.

Voorlezen voor peuters (Bron: Bibliotheek Oisterwijk).

Samen lezen met je peuter (leeftijd ongeveer 2- 4 jaar) is leuk én voorlezen is goed voor de taalontwikkeling. Je bent dan ook samen met je peuter(s) van harte welkom op vrijdag 3 oktober om 10.00 uur, bij Tuin de Es aan het Eind 19C in Haaren. Deelname is gratis; aanmelden niet nodig. Én niet onbelangrijk; bij regen zitten jullie droog!

De Maand van de Geschiedenis

In de gemeente Oisterwijk werken een aantal organisaties en vrijwilligers de gehele maand oktober mee aan de Maand van de Geschiedenis. Op Oisterwijknieuws.nl/geschiedenis treft u een overzicht van alle activiteiten en een keur aan historische informatie en video’s.

 





Deel dit bericht:

Gerelateerd - Meer >>