Is Oisterwijk ooit gebombardeerd? Waren er onderduikers en wie hielp hen? Wat is een Duikhoofd?

Ontdek het tijdens de rondleiding op de kop van de Lind door de Stadsgidsen van Oisterwijk. In een uurtje laten de gidsen u een aantal bijzondere plekken zien die nog steeds verhalen vertellen over die zware tijden. Zij wijzen u op gebouwen en markeringen die ons herinneren aan de Tweede Wereldoorlog. Klinkt dat interessant? Dat is het zeker!
Wanneer en waar
Op 5 mei vieren we de 80-jarige bevrijding van Nederland. Daarom geven de stadsgidsen die dag een speciale 5-mei rondleiding. Zij nemen u mee langs vijf belangrijke plekken rond de kop van de Lind. De start is bij het bevrijdingsmonument op de Gemullehoekenweg. Na een kort rondje van veertig minuten bent u een ervaring rijker!
De wandeling start die dag vijf keer: om 11, 12, 13, 14 en 15 uur. Vooraf aanmelden is niet verplicht, maar wel handig. Stuur dan een mail naar Oisterwijkstadsgidsen@gmail.com.