vacature

Sociaal Huis helpt vluchtelingen Oekraïne


Het Sociaal Huis Oisterwijk, sinds kort met hun vaste adres in het voormalige gemeentehuis van Haaren, is recent gevraagd hulp te bieden aan een gezin uit Oekraïne.

30 maart kwam via de gemeente Oisterwijk de vraag of ze konden zorgen voor 4 fietsen voor Oekraïense vluchtelingen die worden opgevangen in onze gemeente. Een dag later kwam de vraag voor kleding en schoenen voor deze vluchtelingen, bestaande uit 3 moeders en 3 kinderen. Het Sociaal Huis heeft met hulp van inwoners uit onze gemeente en de Kinder-Kledingbank eind die dag al in alle behoeften kunnen voorzien.

Ook via andere kanalen kwamen er vragen om hulp. In totaal heeft het Sociaal Huis al voor 14 vluchtelingen uit Oekraïne iets kunnen betekenen. Grote dank aan alle inwoners die hieraan hebben bijgedragen!

Lees hier meer berichten over Oekraïne