Rebirth Haaren, tegenwoordig net over de grens met Helvoirt, heeft zaterdagavond voor vele duizenden bezoekers voor een geweldige sfeer gezorgd.

In de tent dans je droog! (Foto: Michelle Bosmans)
Zaterdag aan het einde van de ochtend, maar meer nog in de middag, kwam de stroom bezoekers voor het festival goed op gang en kon het muziekfestival vanaf 12.00 uur losbarsten. Rebirth Festival staat bekend als het eerst grote festival van het seizoen, en na twee jaar van lockdown was er erg veel behoefte om weer lekker los te gaan. Gelukkig kon dat in de tenten, want buiten viel af en toe een koude druppel.
Goedemorgen
Voor alle campinggasten deze zondag een goedemorgen, het ziet er naar uit dat we een mooie dag krijgen, geniet van (nu nog) de zon!
En verder volgt later nog meer met onder andere een filmverslag, maar wie alvast de sfeer wil proeven, kan na- of meegenieten met deze mooie fotoserie van Michelle Bosmans.
LOVO
De Lokale Omroep Voor Oisterwijk (en tegenwoordig ook Haaren) heeft foto’s gemaakt (zie fotoserie) en ook een filmverslag (zie onder!).
Lees meer berichten over Rebirth Festival Haaren