anytime

Bezoek Oisterwijk met Uitpunt en Uitagenda!


Uitgaan en bezoek gemeente Oisterwijk is nog steeds kei leuk! Mooi ook!! 

Uitpunt

Het initiatief van een Uitpunt voor de gemeente Oisterwijk werd begin 2010 overgenomen van het toen beëindigde Uitpunt Oisterwijk. Samen met de inzenders, maar ook door zelf actief te zoeken, is dit uitgegroeid tot een bruisend geheel, weergegeven via verschillende media waaronder twitter, facebook, e-mail en verschillende regionale websites zoals Google Nieuws. Een bonte verzameling met een diversiteit aan activiteiten.

Corona

Wandel of pak de fiets in Oisterwijk en omgeving, zorg wel voor voldoende afstand! (Foto: Leny van Schijndel)

Corona gooide roet in het eten, maar er zijn weer mogelijkheden voor recreatief vermaak in onze gemeente.  Denk aan een wandeling of fietstocht, winkelen en terrassen. En alle activiteiten en evenementen die weer kunnen, vermelden we ook zover bekend.

Kijk  in het thema Recreatie, Cultuur en Vermaak.

De Uitagenda treft u hier, ook daar komen langzaam weer activiteiten.

Dus, organiseert u iets in onze gemeente? Stuur ons een nieuwsbericht!

Inzenden nieuws en activiteiten kan via contact