banner

Moergestelse schandplek weg maar bouw weer niet voor de jeugd


Vele jaren was het voor de Moergestelnaar een doorn in het oog, en al die jaren is er politieke discussie over. De schandplek van Moergestel is niet meer; bouwen voor de jeugd is er echter ook niet bij.

‘Bouw voor senioren van overal vandaan’, aldus Peter van de Wouw.

‘Het lijkt erop dat de schandvlek van Moergestel na bijna een kwart eeuw bebouwd wordt. Eindelijk is het plan aan zijn uitvoering begonnen. Vele jaren hebben we, in het hart van ons dorp, tegen een ruïne aan gekeken. Twee jaar is er toch weer voorbij gegaan na het afbreken en bouwrijp maken,’ aldus Peter van de Wouw die een foto meestuurt van de werkzaamheden en hoopt dat er binnenkort iets moois staat.

‘De oorspronkelijke uitvoering van een 10-tal jaren geleden is toen niet doorgegaan. Nu wel. Mooi voor Moergestel en zijn uitstraling. Jammer voor onze jeugd dat het geen betaalbare huur- of koopwoningen zijn geworden. Wederom voor senioren,  van overal vandaan.’ Het lukt de gemeenteraad duidelijk nog niet om te sturen op deze behoefte én de toewijzing aan de lokale doelgroep.