banner

Bezoek de digitale VVV van Oisterwijk


Uitgaan en bezoek gemeente Oisterwijk is nog nooit zo leuk geweest!

Het logo van Uitpunt Oisterwijk

Uitpunt

Het initiatief van een Uitpunt voor de gemeente Oisterwijk werd begin 2010 overgenomen van het toen beëindigde Uitpunt Oisterwijk. Samen met de inzenders, maar ook door zelf actief te zoeken, is dit uitgegroeid tot een bruisend geheel, weergegeven via verschillende media waaronder twitter, facebook, e-mail en verschillende regionale websites zoals Google Nieuws. Een bonte verzameling met een diversiteit aan activiteiten. Ze worden per dag samengevat in een overzichtelijke agenda met interessegebieden voor jong en oud. Zowel inwoners als bezoekende recreanten kunnen op deze manier naar smaak genieten van het bruisende dat Oisterwijk, Moergestel en Heukelom te bieden hebben.

Het magazine Oisterwijk Bruist en ook de VVV maakt er gebruik van.

Start met het nieuws

Wat is er te zien in het voorjaar?

In onze Oisterwijkse uitagenda treft u op datum een keur aan uitgaansmogelijkheden, het is “The place to be” voor de recreatieve dingen in onze gemeente. Elk item is voorzien van een nieuwsbericht. Dat nieuwsbericht plaatsen wij ook in ons nieuws, om het bruisende van onze gemeente onder de aandacht te brengen, in het thema Recreatie, Cultuur en Vermaak.

Dus, organiseert u iets in onze gemeente? Stuur ons een nieuwsbericht!