banner

Aanmelden op Durendael Oisterwijk van start


Op dinsdag 3 en donderdag 5 maart kun je je aanmelden op Durendael. Maar waarom zou je dat doen? Misschien wel omdat je onze school al kent van het juniorlab, de Masterclass of de Durendael Academie? Of omdat je de Open Dag heb bezocht? Of misschien ben jij hier wel met je klasgenoten geweest om te oefenen voor de First Lego League of de Drone Cup Race?

Alle richtingen onder één dak

Het 2 College Durendael Promotieteam

Er zijn namelijk een heleboel manieren waarop je onze school kunt leren kennen. Maar de beste is natuurlijk om je hier in te schrijven als nieuwe leerling. En het mooie is: je kunt hier altijd terecht! Durendael heeft namelijk alle richtingen onder één dak. Van vmbo-basis tot en met tweetalig vwo. Dus wat houdt je nog tegen?

Wat hebben ze jou te bieden?

Te veel om op te noemen, maar in ieder geval het volgende:
• Brugklas vmbo-t/havo
• Academisch programma op het vwo
• Ondernemend leren op de havo
• Vaste structuur op het vmbo
• Internationale activiteiten
• Tto én Cambridge
• Extra Frans en Duits voor de bollebozen
• Intensieve begeleiding op alle niveaus

Hoe kun je je aanmelden?

– Download het aanmeldingsformulier van de website
– Vul het in en neem het mee
– Kom op 3 of 5 maart met je ouders naar Durendael
– En vergeet je paspoort of id niet!
– Op school doen ze de rest !

Meer informatie

Mocht je nog niet overtuigd zijn, kijk dan eens op de website www.2college.nl/durendael of in de schoolgids. Daar vind je alles wat je nog weten wilt. Ook de telefoonnummers van de contactpersonen. Zij zijn er om jouw vragen te beantwoorden. Dus aarzel niet en neem contact met ze op.

En voor wie het al zeker weet: Graag tot ziens op 3 of 5 maart op 2 College Durendael, Van Kemenadelaan 5 in Oisterwijk.

Delen: