kooplokaal

Zon in de schoorstenen van Moergestel


Dit jaar hebben is wéér een record verbroken! Maar liefst 77 Sinterklaas pakjes zijn er bezorgd bij Moergestelse mensen. Gemaakt door mensen uit het dorp en zelfs ook van ver daarbuiten!

Een aantal pakjes, het waren er teveel om allemaal op de foto te krijgen

De pakjes zijn zichtbaar liefdevol gemaakt. Ze zagen er allemaal heel mooi uit. Sommigen maakten er zelfs een echte surprise van. Een leerkracht uit Tilburg heeft met haar leerlingen van 6 jaar een heel groot aantal “opvrolijk-vogeltjes” gemaakt van klei. Deze zijn tegelijk met de pakjes aangeboden. Zo’n initiatief is werkelijk hartverwarmend! U mag ervan verzekerd zijn dat de pakjes heel goed terecht zijn gekomen; allen bij mensen die een hart onder de riem hard nodig hebben, om wat voor reden dan ook. De organisatie krijgt dankbare en ontroerende reacties. Een ervan was letterlijk: “Ik ben niet bekend met de Zonnebloem. Ik weet wel dat ze elk jaar met Sinterklaas pakjes maken voor mensen in ons dorp. Ondanks dat ik wist van deze leuke actie in ons dorp, was ik enorm verrast dat iemand vond dat ik een Sinterklaas-surprise verdiende. Het is ontzettend leuk dat mensen in ons dorp dit voor elkaar doen. En ik vind het ook ontzettend lief dat iemand dit voor mij gemaakt heeft. Wie je ook bent, hartstikke bedankt.” Dit bericht zegt voldoende. Moergestel mag trots zijn dat deze actie met elkaar kunnen doen. Aandacht voor elkaar is zo belangrijk!

DTZ logo low