banner

Is Oisterwijk toegankelijk voor mindervaliden?


Praat 23 oktober mee over een toegankelijke gemeente.

De nieuwe rolstoelbaan bij Tiliander, een voorbeeld van aanpassingen voor toegankelijkheid (Foto Gemeente Oisterwijk).

De Gemeente Oisterwijk vraagt zichzelf af: ‘Zijn onze stoepen wel rolstoelvriendelijk? Zijn onze brieven duidelijk voor iemand die niet goed kan lezen? Is de gemeentelijke website www.oisterwijk.nl te gebruiken als je niet goed kunt zien?’

Over deze en meer vragen wil de gemeente graag met u in gesprek, zodat ook inwoners met een beperking mee kunnen doen in onze gemeente. De bijeenkomst is op dinsdag 23 oktober van 19.00 tot 21.30 uur in het raadhuis, De Lind 56. Komt u ook? Aanmelden kan tot 22 oktober. Stuur hiervoor een e-mail naar Jibbe.scheenstra@oisterwijk.nl. Voor vragen kunt u ook op dit mailadres terecht.

Na de bijeenkomst
Tijdens de bijeenkomst wil de gemeente in beeld krijgen waar de problemen in onze gemeente liggen. Waar moeten ze op letten en wat moet er veranderen zodat iedereen mee kan doen? Welke verbetering zijn als eerste nodig? En vooral hoe zorgen ze dat in de toekomst de gemeente voor iedereen toegankelijk is.