banner

Met de Zonnebloem op duo pad


Woensdag 11 juli hebben we met de Zonnebloem Moergestel een duo-fietsdag georganiseerd. Dit was in één woord geweldig!

Zonnebloem op pad met de Duofietsen

De gasten werden door de vrijwilligers opgehaald en naar het verzamelpunt gebracht van Stichting Rick, waarvan we de fijne fietsen konden huren! Nadat de fietsen aangepast waren aan de wensen van de gasten en vrijwilligers konden we op weg. Na een korte route fietsen kwamen we aan bij de eerste stop in de bossen, waar we met koffie/thee en wat lekkers erbij verwelkomd werden door enkele vrijwilligers. Ze hadden een mooie oude camper en oldtimer meegenomen. Daarna zijn we verder gereden door de Campina richting het boerderijterras in Lennisheuvel. We aten daar een heerlijke kop soep met lekkere broodjes in de serre. Daarna zijn we rustig naar een ijsboerderij in de Zandstraat gereden waar we nog fijn met z’n allen op het terras hebben gezeten met natuurlijk een heerlijk ijsje als afsluiter van deze bijzondere dag. Het weer was prima, niet te warm, niet te koud. De gasten hadden het erg naar hun zin, het kon niet mooier. Er waren gasten bij die zelfs al meer dan 15 jaar niet gefietst hadden, en ook werd de vraag gesteld: “‘volgende week weer?”.

Dankzij een gulle gift n.a.v. een 25-jarig bedrijfsjubileum binnen ons dorp (eind vorig jaar) werd o.a. deze activiteit mogelijk gemaakt voor Zonnebloem, afdeling Moergestel. Uiteraard héél hartelijk dank namens onze afdeling en nogmaals van harte gefeliciteerd! Mw. Op ’t Hoog, trotse moeder van de jubilaris, en haar buurvrouw genoten samen met andere gasten van deze geweldige dag, die ook mede door de inzet van vele vrijwilligers kon worden georganiseerd!
Zonnebloem Moergestel