banner

Samen lunchen bij Gerard Horvershuis


Het Gerard Horvers Huis in Oisterwijk organiseert binnenkort: 

 

Foto lunch gerard horvershuis oisterwijk roland smulders 23 12 2015

Op dinsdag 27 februari bieden onze vrijwilligers van 12.00 tot 14.00 uur weer een lunch aan in het Gerard Horvers Huis, Kerkstraat 48a in Oisterwijk, voor de ouderen uit onze gemeente. Zoals iedere keer zetten zij zich graag in om onze gasten de kans te geven enkele uren onder de mensen te zijn. De lunch wordt ook deze keer verzorgd door La Cusina in Oisterwijk. Voor een geringe bijdrage in de kosten krijgen ouderen: soep, broodjes en beleg, vers fruit en koffie of thee. Let op: aanmelden voor de lunch is wel noodzakelijk. Dit kan via het telefoonnummer 06 23469293.
Wilt u meer weten over wat we allemaal te bieden hebben? Kijkt u dan eens op onze website: www.gerardhorvershuis.nl.

Delen: