Showband Taxandria is een warme vereniging en daarom staat bij hun kerst hoog in het vaandel. Dit was zichtbaar tijdens de jaarlijkse kerstviering welke gehouden is in wijkcentrum de Waterhoef. Er werd deze avond een 4 gangen diner geserveerd en na het diner was er nog een heus casino neer gezet. Dit alles in het thema GALA. Uiteraard waren hier de vrienden van Showband Taxandria bij uitgenodigd. 
 
Ook voor Showband Taxandria is er weer een jaar voorbij. Een jaar met verschillende optredens, nieuwe bestuursleden en nieuwe commissies die gestart zijn. Het nieuwe jaar is begonnen met een nieuwjaarsreceptie welke wederom gehouden werd in Wijkcentrum de Waterhoef. Uiteraard willen wij u ook al het goede toe wensen voor 2012.

In 2012 zal Showband Taxandria zich meer in het Oisterwijkse laten zien. Zo zal Showband en Jong Taxandria te zien zijn bij door hun speciale georganiseerde activiteiten. Deze zullen georganiseerd  worden ter ere van Oisterwijk 800 jaar stadsrechten. Op Zaterdag 16 juni is er 800 minuten non stop Showband Taxandria en de laatste 2 avonden van de zomerfilmavonden op het Lindeplein gaan wij u vermaken met een stukje muziek tijdens het  zoeken naar een plekje. Maar natuurlijk zijn we er ook weer tijdens de jaarlijks terugkomende activiteiten zoals carnaval, koninginnendag, avondvierdaagde en sinterklaas.  
 
Kortom het wordt weer een erg gezellig jaar bij Showband en Jong Taxandria. Wilt u op de hoogte blijven van de activiteiten van Showband Taxandria of wilt u net als vele andere, vriend worden van de showband kijk dan snel op onze website
www.showbandtaxandria.nl

Foto: De historie van de Oisterwijkse showband gaat al wat jaartjes terug.