Op zondag 4 maart wordt voor de  elfde maal in Moergestel de Rico Salvettiloop gehouden. Men kan inschrijven voor 5, 10 en 15 kilometer. Het parcours is in vergelijking met andere jaren wat gewijzigd. Zo begeeft men zich na de start op het terrein van sportvereniging Roef.

Ten opzichte van eerdere edities in tegenovergestelde richting, zijn er wat bochten verdwenen en loopt men nu over het terrein van het pedalogisch instituut “De Hondsberg”. Wat niet veranderd is, dat de loper ook onderweg kan genieten van de schoonheid van de bossen van Oisterwijk en Moergestel. En ook nu is het parcours weer voor het grootste deel verhard.
De loop over 10 kilometer maakt deel uit van het bekende ZLM circuit. Zowel voor de recreatieve loper die vooral gezonde ontspanning zoekt als voor de atleet die zo goed mogelijk wil presteren biedt de loop zowel over 5, 10 en 15 km uitstekende mogelijkheden. En vanzelfsprekende is het voor de atleten die deelnemen aan de marathon van Oisterwijk ter gelegenheid van het 800 jarig bestaan van deze gemeente een extra gelegenheid om in dezelfde natuurlijke entourage de conditie voor het eerst te testen.

De voorinschrijving a € 4,- is  geopend via www.Ricosalvettiloop.nl  , waar ook alle verder informatie te vinden is.