Trendwachter en Oisterwijker Sander Duivestein houdt een weblog bij over hoe informatie en technologie ons leven verandert en eerder werd ook de bekende boswachter Frans Kapteijns een weblog gestart over zijn interessegebied.
 

Sander Duivestein is werkzaam bij het Verkennings Instituut Nieuwe Technologie (VINT) van het ict-bedrijf Sogeti. Hij doet daar onderzoek en schrijft boeken over technologie en sociale media. Volgens Duivestein zijn we over 20 jaar informatieverslaafd. Dat kan tot grotere veranderingen leiden. “Wat ik zelf een geruststellendidee vind is dat erin de toekomst misschien wel een ambulance komt voorrijden waarna het personeel zegt: ga maar even liggen, jij krijgt straks een hartaanval. In die zin biedt de toekomstige technologie een heleboel kansen. Informatie kruipt steeds meer op en zelfs onder onze huid. We gaan er als het ware een symbiose mee aan. Het verandert de manier waarop we denken, en zaken doen. Het huidige tijdperk is slechts een voorbode van wat technologie ons gaat brengen.”

Net als Sander praat ook Oisterwijk Frans Kapteijns graag over zijn interessegebied.  Beide Oisterwijkers zijn met hun berichten te volgen via www.brabantsdagblad.nl/weblogs

Foto: Joris van der Pijll