Het Oisterwijks Orkest organiseert, in samenwerking met Tiliander en Stichting de Kloontjes, op zondagavond 4 december (dat is namelijk de laatste avond voor Pakjesavond) een wervelende muziekshow onder de naam “the last night of the Sint. Deze avond is een knipoog naar de promsconcerten en zal nagenoeg geheel in het teken staan van de Goedheiligman.

Sinterklaas, zijn pieten en de meisjespieten nemen een belangrijk deel van het programma voor hun rekening.  Zoals Oisterwijk dat van de Sint en zijn hofhouding gewend is, zal dat natuurlijk een eigentijdse maar ook verrassende invulling krijgen. De Pieten kunnen meer dan over de daken klimmen en de meisjespieten kunnen ook wel wat zwoelere teksten aan dan “Zie ginds komt de stoomboot”.  Vocaal zullen zij hierbij ook bijgestaan worden door Nova Borgers, de Kempische kanjer die menig chocoladeletter laat smelten. Het Oisterwijks Orkest wordt voor de gelegenheid ondersteund door enkele leden van het Oisterwijks Sinterklaasorkest.

Sinterklaas zal na afsluiting van dit bijzondere en unieke concert zelf nog even achter de bar gaan staan. Hij brengt uit Spanje de originele cerveza mee en zal dit in een happy hour (Oisterwijk kennende zal het wel met een half uurtje op zijn) aan de gasten uitdelen.

Uiteraard is de Sint als altijd ook nu ‘de(on)deugd in het midden’.  Desondanks is de toegang voor deze show wel bepaald op de leeftijd van minimaal 16 jaar. Toegangskaarten kosten € 5,- en zijn te verkrijgen bij “Liefs van Joost”, Hoogstraat 143, Oisterwijk.

Dus: op zondagavond 4 december vanaf 20 uur in Tiliander “Last night of the Sint” gevolgd door een happy hour met de Sint.