Op 22 december treedt de bekende en doorgewinterde a capella popgroep Montezuma’s Revenge op in Tiliander. In het voorprogramma staat een groep die de nieuwe generatie a capella popgroepen vertegenwoordigt: Jade. De vier jonge zangeressen, waarvan er drie opgroeiden in Oisterwijk, en hun twee beatboxers waren dé hit van The Sing Off. Met hun spetterende optredens lieten ze zien dat je geen orkest nodig hebt om een complete, volle sound neer te zetten.

Na een hele reeks succesvolle theatertournees in Nederland en daarbuiten  namen de mannen van Montezuma’s Revenge de tijd om zich te hergroeperen. Na het succes van het programma The Sing Off weet heel Nederland wat a capella is, en slaan de heren keihard terug met  het programma “Montezuma’s Revenge Strikes Back” . Ze brengen  een sprankelende show met veel bekende hits en met nieuw repetoire, als vanouds in een theatrale zetting en met veel humor.

In het voorprogramma van deze show staat de groep Jade. In The Sing Off gooiden de jonge zangeressen en hun beatboxers hoge ogen, en na hun optreden in de finale volgden veel uitnodigingen voor optredens. Zo trad de groep onlangs op voor de Franse TV.

Ook de leden van Montezuma’s Revenge zijn onder de indruk van Jade. Dat geldt niet in de minste mate voor één van de leden van de groep, Paul Kloté, die tijdens The Sing Off optrad als coach voor een aantal van de deelnemende groepen. De stoere jonge honden van Jade en de geroutineerde performers van Montezuma’s Revenge zorgen samen voor een spannend avondje a capella pop!