Woensdag 30 november sluit Elvira van Rijn, auteur van het boek ‘Maya wijsheid voor je levenspad, het Tzolkin profielen boek’, het programma van de Maand van de Spiritualiteit Tilburg af met een lezing bij het Huis voor Zingeving over de praktische toepasbaarheid van de Maya-wijsheid van weleer in het dagelijks leven nu.

Volgens de Lange Tellingkalender van de Maya’s en andere heilige geschriften breekt er in 2012 een nieuwe tijd aan. Dit gaat gepaard met onrust en veranderingen op allerlei fronten, zowel op macroniveau – kijk maar naar de financiële crisis en de opstanden in de Arabische wereld – als op microniveau: veel mensen worstelen met de vraag wie ze zijn, waar ze staan en waar ze heengaan. In een andere kalender van de Maya’s, de Tzolkin, kunnen we in deze turbulente tijden persoonlijke ondersteuning vinden bij alle transformaties in onszelf en om ons heen. Niet alleen je geboortedag, maar elke dag heeft een eigen energie die je ondersteunt.

Elvira van Rijn laat tijdens haar lezing zien hoe je de Tzolkin kunt gebruiken als kompas voor je persoonlijke ontwikkeling, voor je relaties met de mensen waarmee je leeft en werkt en voor het leven in de flow. Aan de hand van je geboortedatum maak je op een verrassende manier kennis met je eigen plek in de kalender en je levenspadgenoten. Aanvang: 20:00 uur (toegang vanaf 19:30 uur). Entree: 10 euro p.p. (incl. koffie/thee). Inschrijven is niet nodig. Wil jij aan de slag met de weg die je volgens de Tzolkin kalender van de Maya’s hebt te gaan? Woensdag 4 januari 2012 verzorgt Elvira hiervoor een workshop bij het Huis voor Zingeving (Kloosterdreef 4, Moergestel). Kijk voor meer informatie op www.huisvoorzingeving.nl.