Op dinsdag 7 februari 2012 wordt de jaarlijkse gemeentelijke Oisterwijkse Ondernemersprijs voor de derde keer uitgereikt. Wie de prijs moet krijgen mogen de Oisterwijkse ondernemers zeggen. Zij weten als geen ander welke ondernemers excelleren en een prijs verdienen. We vragen daarom aan de ondernemers om zichzelf en/of andere ondernemers aan te melden voor de prijs.  

2.300 ondernemers en ondernemingen telt de gemeente Oisterwijk. Samen goed voor 10.500 banen. Ondernemers zijn daardoor voor de werkgelegenheid, de leefbaarheid en de toekomst van de gemeente van groot belang.

Reden voor het gemeentebestuur om jaarlijks de Oisterwijkse  Ondernemersprijs uit te reiken. Daarnaast wil het gemeentebestuur met deze prijs ondernemers stimuleren om een positieve bijdrage te leveren aan de doelstellingen van de gemeente.

Betekenis voor het bedrijfsleven en betrokkenheid bij de samenleving

Voor de Ondernemersprijs 2011 zijn we op zoek naar ondernemers en  ondernemingen*, gevestigd in de gemeente Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. We vragen ondernemers om zich aan te melden voor de Oisterwijkse Ondernemersprijs 2011. Maar ondernemers kunnen ook aangemeld worden door anderen. Een onafhankelijke jury, bestaande uit vertegenwoordigers van de Oisterwijkse ondernemersverenigingen, beoordeelt alle inzendingen en nomineert drie ondernemers. Daarbij word o.a. gekeken naar maatschappelijk verantwoord ondernemen, innovatie, betekenis voor het bedrijfsleven en betrokkenheid bij de plaatselijke samenleving.

Feestelijk ondernemersavond

Tijdens een feestelijke ondernemersavond in Tiliander op dinsdag 7 februari 2012 wordt de winnaar van de Oisterwijkse Ondernemersprijs 2011 bekendgemaakt. In 2009 werd de Ondernemersprijs voor de eerste keer uitgereikt aan Rinus Snoeren van World Wide Vision. Frans Becx van Frans Becks Tuinmachines was de Oisterwijkse Ondernemer van 2010.  

Meld u aan!

Wilt u zich aanmelden of een andere ondernemer aanmelden? Stuur dan een e-mail met korte motivatie naar ondernemersprijs@oisterwijk.nl. Wij nemen contact op met de ondernemer versturen het inschrijfformulier. Aanmelden kan tot 14 november 2011. 

* Uitgesloten van deelname zijn gesubsidieerde instellingen en organisaties en ondernemingen minder dan drie jaar in de gemeente gevestigd.

Foto: Frans Becx (rechts) werd winnaar van de Oisterwijkse Ondernemersprijs 2010. (foto Joris van der Pijll)