Iedereen die in de afgelopen 40 jaar -op wat voor manier dan ook- betrokken is geweest bij Het Oisterwijks Orkest (HOO) of ook nú wil genieten van wat HOO allemaal brengt, het belooft een bijzonder verjaardagsfeest te worden. Muzikanten en dirigenten van toen en nu verzorgen een bijzonder reünieconcert.

Veertig jaar geleden werd Jeugdharmonie De Kunstkring opgericht. Dankzij het initiatief en energie van enkele ervaren muzikanten werd Oisterwijk in 1971 een enthousiaste muziekvereniging rijker. De club met veel jeugdige muzikantjes veranderde in de loop van geschiedenis weliswaar van naam (Harmonie Orkest Oisterwijk en Het Oisterwijks Orkest), maar is nog altijd springlevend! Alle reden dus voor een feestje! 

Vanaf 19.30 uur staan de leden van HOO klaar in de foyer van Tiliander, om eerst gezellig met u te klinken op die 40e verjaardag. Aansluitend wordt u getrakteerd op een bijzonder concert door leden en dirigenten van toen en nu. Na het concert is er in het Grand café gelegenheid om na te praten en de herinneringen van 40 jaar HOO nog eens op te halen.    

Bekijk ook de website van HOO www.hetoisterwijksorkest.nl