De Top 5 van de ranglijst met beste terrassen van Nederland is bekend. Na een groot aantal mystery visits en een serie bezoeken door de vakjury, is de jury het eens geworden over wat de beste vijf terrassen van ons land zijn. De uitslag is vanmiddag bekend gemaakt, de organisatie en deelnemers waren te gast bij de winnaar van vorig jaar, Boshuys Hermitage in Oisterwijk.

De vakjury, Dick van Ostaden van Boshuys Hermitage, Geert Samplonius van AQ Services dat de mystery visits organiseert, Joop Westdijk van de Stichting ‘Fris verdient een flesje’ en Sander van Werkhoven namens Misset Horeca hebben het terras van Paal 10 in Ouddorp uitgeroepen tot de winnaar van de Terras Top 100 2011.

Oisterwijk op 16

Het terras van Lieve Lente aan de Lind in Oisterwijk werd 16e, die van De Swaen kwam op nummer 12. Samen staan deze dorpsgenoten, nummer één en twee van de Brabandse deelnemers, op een verdienstelijke plek met een eervolle vermelding, van harte gefeliciteerd.

Bekijk ook de film over Boshuys Hermitage met een reactie op de 1e plek in 2010.