Naast het dorpentoernooi voor de C jeugd, wordt er die dag ook een wedstrijd tussen Nevelo G1 en Nevelo prominenten gespeeld ( 13.00 uur ). Ook de penaltybokaal wordt afgewerkt en de beste schutters komen dan weer bovendrijven. Als de wedstrijd van het G-team is gespeeld staat Nevelo 1 – Gudok 1 op het programma (14.30 uur).

Nevelo moet met grote cijfers winnen om door te gaan in de nacompetitie en uit te kunnen komen in de finale wedstrijd. Dat Nevelo als het nodig is kan scoren bleek wel in de wedstrijd tegen den Dungen, toen in 8 minuten tijd liefst 4 keer werd gescoord. Het publiek ging er toen massaal achterstaan en ook nu is dat weer nodig.

De spelers rekenen erop dat iedereen die Nevelo een warm hart toedraagt vandaag aanwezig is om onze jongens naar de overwinning toe te schreeuwen. De overige selectiespelers die niet meespelen ( Nevelo 2 en 3 ) worden geacht rond 14.00 uur aanwezig te zijn om hun selectiegenoten een hart onder de riem te steken.