Dinsdag 17 mei was het alweer voor de zesde keer: Sport 4 Kids! Mede dankzij de organisatie van Sportbedrijf Oisterwijk, Mauri, leerkrachten van zowel het basisonderwijs als leerkrachten van 2College, studenten van 2College, vele ouders en iedereen die deze dag zijn of haar bijdrage heeft geleverd werd het weer een grandioos succes!

Na het startschot (rond 09.00 uur) begon de dag een beetje druilerig maar dat mocht de pret gelukkig niet drukken en de meer dan 2000 kinderen gingen sportief aan de slag op de diverse locaties aan de Vennelaan: openluchtzwembad Staalbergven, sportpark Gemullehoeken en sportpark Wolfsputten. Hier stonden de aantrekkelijke spelletjes klaar en de kinderen werden begeleid door studenten van 2college, leerkrachten en ouders en leden van verschillende verenigingen. Het weer klaarde wat op en de jeugd kon optimaal kennis maken met verschillende takken van sport. De hele dag was vooral bedoeld om samen gezellig bezig te zijn: deelname was (is) belangrijker dan winnen!

Iedereen was ontzettend enthousiast en aan de stralende gezichten te zien heeft iedereen weer genoten. Wat ons betreft gaan we volgend jaar voor de zevende editie!