Giorgi Shengelea en Jerome Bech, wonend en werkend in het Kunstenaarsdorp Bergen (NH) exposeren in Galerie “heuvelArt” van 6 mei tot 26 juni 2011. Jerome Bech, hij schildert graag met acryl op linnen en maakt objecten van alles wat los en vast zit. De combinatie van zijn werk en de daaraan verbonden titels ontlokken vaak een glimlach op het gezicht van de kijker. Kortom: een kunstenaar met lading.

Zolang Giorgi zich kan herinneren is het zijn passie het creëren en het visueel toonbaar maken van zijn “wereld”. De “wereld” van Giorgi bestaat voornamelijk uit beelden die hij vanuit het geheugen schildert, deze beelden vloeien voornamelijk voort uit de materie waarmee hij werkt. Giorgi zijn expressieve stijl, kent een grote diversiteit. Kenmerkend voor zijn werk is wel zijn goed gevoel voor kleurencombinaties. De zwarte lijn zien wij vaak terug in zijn werk, deze valt te herleiden aan zijn studie  Glas en Lood. Als thema zien wij vaak de vormen ( al dan niet geabstraheerd) van het vrouwelijke lichaam terug.

De Bergense kunstenaars hebben een losse en vrije manier van schilderen, hierbij experimenteren zij veel met het gebruik van verschillende soorten materialen.

U bent op 8 mei 2011 om 15.00 uur van harte welkom bij de opening van deze bijzondere expositie in Oisterwijk die door de kunstliefhebber Rien Molenaar zal worden geopend. Galerie ‘heuvelArt’, Stationsstraat 15, Oisterwijk  is iedere donderdag- vrijdag- en zondagmiddag open van 13.00 uur tot 17.00 uur. Of als de deur toevallig openstaat en op afspraak.