Gisteren avond heeft een overvol Tiliander genoten van ouderwetse sauwel. Vrijdag werden de voordrachten traditioneel voorgedragen aan het “gewone” volk, gisterenavond werd iedereen ontvangen in Gala. Smoking, lange jurk, zwart en veel donkerglanzende stoffen, een ontvangst op de rode loper en dan vol spanning uitkijken naar de al of niet vernoemde Oisterwijkse “beroemdheden”.

Andere Prins

De opening werd ditmaal tegen alle tradities en gebruiken in, gehouden door de alternatieve SOK, prins en raad van elf van allure, met kwaliteit maar toch net even anders, zeg maar “Bekeken van de andere kant”. Gelukkig konden alle aanwezigen daarna genieten van ons jeugdprins Tijmen I en de vertrouwde stem van prins Rick I.

Iets gemist?

Was u niet aanwezig en heeft u iets gemist? Ja, volmondig ja. Maar daarvoor zijn er dan natuurlijk de mensen van Lovo waarover later meer, en een impressie met foto’s hieronder. Alle zes de sauwelaars hebben met elkaar hun uiterste best gedaan er een begrijpelijk maar vooral vrolijk verhaal van te maken.

Wat dan?

Wil Reuskens, het slisje van Janssen, 2 boortjes van 5 maakt samen 10, de soepele grens van Heukelom, alle oude liedjes, Keevenementen, boer en ezel, einde Vincent, video van Toon, Janssen is lui en eet friet mee wijn, het klompvoetje, Patrick zijn Gulleark, bocheltje met rugzak, zittend plassen, geil op facebook, de markeerstift, het frutje tussen je benen, gemeentelijke rechtszaken, ijsbaan op het stroeve en smalle lindeplein, correctie; lindesteeg, dus rosé drinken bij de overbuur, alle veren helpen, clubs werken samenwerken: iedereen doet het met iedereen, terwijl Joop van Hezik denkt heeft Hans het al geregeld, koopt het ketelhuis voor 1 euro, en dan zijn vlag halfstok met bloed in het gezicht. Of woorden van gelijke strekking!

Plaatjes

Laat dan vervolgens onderstaande plaatjes voorbij komen en geniet nog even na…

Lees ook over 33 jaar Karel Klik hier