Ontdek natuurgebied de Oisterwijkse Bossen en Vennen met een portable boswachter! Frans Kapteijns heeft enkele enthousiaste verhalen tijdens een rondleiding in een digitaal bestand beschikbaar. U kunt hem als digitale boswachter downloaden op uw MP3 speler of i-Pod.
Start route
De Goorven route start bij Bezoekerscentrum Oisterwijk en vervolgens loopt u de bewegwijzerde wandelroute van 4,5 kilometer. Op het bijgeleverde kaartje kunt u zien waar u meer informatie kan beluisteren over de prachtige omgeving. U zet de koptelefoon op ongeveer 10 punten op; de route staat in het veld aangegeven. 
 
Boswachter Frans
Boswachter Frans Kapteijns is een rasverteller. U kunt volop genieten van zijn aanstekend enthousiasme en leuke verhalen.

Download de MP3 bestanden op www.natuurmonumenten.nl